WYNIKI REKRUTACJI DO PRZEDSZKOLA SAMORZĄDOWEGO W LANCKORONIE NA ROK SZKOLNY 2024/25

Utworzono dnia 01.04.2024

Zgodnie z regulaminem rekrutacji do Przedszkola Samorządowego w Lanckoronie na rok szkolny 2024/25 Komisja Rekrutacyjna sporządziła listę kandydatów zakwalifikowanych do przyjęcia  i  podała do publicznej wiadomości (drzwi wejściowe do przedszkola).

Rodzice dzieci zakwalifikowanych do przedszkola są zobowiązani do potwierdzenia woli przyjęcia dziecka do przedszkola w postaci pisemnego oświadczenia i złożenia go u Dyrektora Przedszkola w terminie do dnia 19 kwietnia 2024 r (dzieci kontynujące wychowanie przedszkolne nie muszą składać oświadczenia woli).

Druk oświadczenia do pobrania w załączniku lub w przedszkolu.

Brak potwierdzenia woli przyjęcia dziecka do przedszkola (czyli niedostarczenie dokumentu w formie pisemnego oświadczenia w wyżej podanym terminie) jest równoznaczny z rezygnacją i utratą miejsca w przedszkolu.

Dnia 19.04.2024 roku podane zostaną przez Komisję Rekrutacyjną do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych do przedszkola na rok szkolny 2023/24.

ZAŁĄCZNIKI:

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.