6- latki w kosmosie

Utworzono dnia 05.04.2024

Kosmos oraz wszystkie szczegóły z nim związane wzbudzają u dzieci od najmłodszych lat duże zaciekawienie oraz fascynację. W minionym tygodniu grupa 6 latków miała okazję odkrywać tajemnice związane z pozaziemską rzeczywistością. Przedszkolaki dowiedziały się co to jest Układ Słoneczny, jakie planety wchodzą w jego skład, dlaczego po nocy przychodzi dzień a także utrwaliły znaczenie takich zagadnień jak gwiazdozbiór, teleskop czy astronauta. Doskonale wiemy, że dzieci w wieku przedszkolnym największą wiedzę chłoną poprzez zabawę oraz doświadczenia. Dlatego wspólnie wykonaliśmy nasz własny Układ Słoneczny oraz przestrzeń galaktyczną, którą zamknęliśmy w słoiku. Efekty naszej ciężkiej pracy możecie zobaczyć sami :)

M. Trąbka

kosmos

Utworzono dnia 05.04.2024, 10:59

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.